pkpneu.cz

Nokian Tyres-specialista na severské podmínky Nokian Tyres-specialista na severské podmínky
Označení pneumatik Označení pneumatik
Značení disků - ráfků
Popis ráfku - parametry

 

 

PKPNEU
PK-PNEU s.r.o.
Lnářská 1238
Bystřice nad Pernštejnem
593 01

Tel.: 777 579 977
Tel.: 566 552 760

VIANOR Nokian Tires   
Jarní akce na údržbu klimatizace
Jarní akce na údržbu klimatizace
STK + emisní kontrola
STK + emisní kontrola

Nokian Tyres-specialista na severské podmínky

Nokian Tyres-specialista na severské podmínky
Nokian Tyres-specialista na severské podmínky

Nabídka výrobků:
Nabídka Nokian Tyres obsahuje výrobky, které zákazníkům přinášejí skutečnou přidanou hodnotu a jejichž vývoj spočívá na základech znalosti severských podmínek a zároveň specializace: zimní pneumatiky, pneumatiky pro SUV, pneumatiky pro lesní stroje i zimní pneumatiky pro nákladní vozidla a autobusy.
 
Výrobní střediska:
Nokian Tyres má vlastní výrobní střediska ve finské Nokii a v ruském Vsevolozhsku. Smluvní produkce probíhá v Indonésii, Číně, na Slovensku, ve Španělsku, v Indii a USA. 
 
Odbytiště:
Hlavními odbytišti Nokian Tyres jsou území na Severu, která kladou vysoké nároky na funkcionalitu pneumatik: oblasti se sněhem, zalesněná území a oblasti s tvrdými a proměnlivými - na ročním období závislými - povětrnostními podmínkami a též nároky na různorodé použití pneumatik.
 
Cílové skupiny zákazníků:
Trhy after-sales s distribučním segmentem zavázaným dlouhodobými smlouvami, který buduje renomé značky Nokian ve smyslu opravdového partnerství. Našimi zákazníky jsou i partneři firmy Vianor a dovozci, kteří pracují na základě omezeného obchodního principu nebo pracují pouze s jedním značkovým výrobkem. K našim zákazníkům patří také zákazníci pro první montáž, se kterými dlouhodobě spolupracujeme v oblasti vývoje výrobků a koncoví uživatelé pneumatik.
 
Prodej a distribuce:
Prodej a distribuce pneumatik Nokian probíhá převážně přes vlastní síť prodejen Vianor s více 1 037 prodejními pobočkami. Nokian Tyres má vlastní prodejní společnosti ve Švédsku, Norsku, Německu, Švýcarsku, Rusku, na Ukrajině, v Kazachstánu, v České Republice a USA. V ostatních zemích působí samostatní dovozci pneumatik Nokian.
 
Servis a postupy:
Snažíme se o interaktivní a transparentní postupy, kterými můžeme našim zákazníkům a konečným uživatelům sloužit především během období výměny pneumatik: systémy sezónního managementu, dodávky do 24 hodin, komplety (pneumatiky a ráfky) pro autosalóny, sezónní uskladnění pneumatik.
 

A.

A Host.
A.